English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی هرسال کیفی‌تر می‌شود

جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی هرسال کیفی‌تر می‌شود
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) گفت: کیفیت برگزاری جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال رضوی به عنوان یک رخداد کشوری فرهنگی-معنوی و اثرگذار هرسال کیفی‌تر می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی به نقل از ایرنا، محمودرضا برازش روز سه شنبه در آیین اختتامیه جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال رضوی که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد،اظهار داشت: با شیوع کرونا، فضای مجازی اهمیت ویژه ای پیدا کرده و  چرا که برگزاری رخدادهای حضوری و فیزیکی کم شده و دنیای مجازی جایگزین آن شده است.
وی افزود: فعالیت در حوزه رسانه های دیجیتال و فضای مجازی با موضوع فرهنگ رضوی انتخاب مسوولان استان قزوین برای شرکت در این جشنواره بود که در سال های گذشته به خوبی هر چه بهتر برگزار شده و امیدواریم در سال های آینده هم این روند ادامه پیدا کند.
این مسوول گفت: امسال بیش از ۱۳ هزار نفر در این جشنواره شرکت کرده اند که امیدواریم این رقم هر سال افزایش پیدا کند و تولیدات خوبی در زمینه امام رضا (ع) در فضای مجازی داشته باشیم.
برازش اضافه کرد: یکی از حوزه های مهم در این جشنواره تولید محتوای ایده آل و تزریق آن در  فضای مجازی است که امیدواریم با برگزاری مناسب این جشنواره تولید کنندگان با انگیزه و اشتیاق بیشتری در این حوزه ورود کنند.
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با اشاره به اینکه  امیدواریم استان قزوین این جشنواره را هر سال بهتر از سال قبل اجرا کند،اظهار داشت: از همکاری بخش های مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد
اسلامی،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین،  مسوولان استانداری قزوین و تمامی دست اندرکاران این برنامه تقدیر می کنم و امیدواریم این آثار به خوبی در جامعه نشر یافته و از ثواب آن همگی استفاده کنند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.