English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نشست هماهنگی برگزاری هشتمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی برگزار شد

نشست هماهنگی برگزاری هشتمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی برگزار شد
نشست هماهنگی برگزاری هشتمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی باحضور نمایندگان دستگاه های فرهنگی استان در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و اشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا (ع)، محمد حسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این نشست ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام رضا (ع) و امام حسن مجتبی (ع) و رحلت رسول گرامی اسلام بیان داشت: امیدواریم با برگزاری چنین رویدادهایی بتوانیم آن مسئولیتی که در جهت ترویج و اشاعه فرهنگ دینی و اعتقادی مان بر گردن داریم انجام دهیم.

 وی گفت: آنچه که امروز خیلی مهم است و به عنوان یکی از مباحث اصلی در کشور ما مطرح است بحث فضای مجازی است؛ هم تاکیداتی که مقام معظم رهبری در این خصوص دارند و هم شرایطی که دنیای کنونی دارد، ما را ناچار به حضور جدی در این فضا کرده است.

اسماعیلی افزود: فضای مجازی را دیگر نمی توان مجازی نامید بلکه بعنوان یک واقعیت مهم در دوران کنونی مطرح است‌.

وی عنوان داشت: به نظر می‌رسد این بهترین فرصت است برای ما که بتوانیم ارزشها و اعتقادات، ایده ها و عقیده هایمان را در این فضا، نشر و گسترش دهیم.

 این مقام مسئول اظهار داشت:  اگر ما بخواهیم در این فضا حضور جدی، فعالانه و پویا داشته باشیم باید در این زمینه برنامه‌ریزی و تولید محتوا داشته باشیم و جذابیت های بصری و هنری را نیز در این زمینه مدنظر قرار دهیم.

اسماعیلی تاکید کرد: بحث تولید محتوا در فضای مجازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و اگر ما مدیریت جامعو برنامه ریزی دقیقی در این فضا نداشته باشیم، مطمئناً فرصت‌هایی که در این فضا فراهم است، به تهدید تبدیل خواهد شد.

وی ادامه داد: این جشنواره قصد دارد در جهت تقویت نهضت تولید محتوای فاخر فرهنگی در حوزه فضای مجازی قدم‌هایی را بردارد و بی‌شک همراهی و مساعدت همه نهادهای فرهنگی و فعالان فضای مجازی در این مسیر می تواند بسیار اثرگذار باشد.

اسماعیلی خاطرنشان ساخت: ما امسال در برگزاری این جشنواره قصد داریم با توجه به شرایط کنونی ، یک جهش بزرگی را داشته باشیم.

وی ادامه داد: این جشنواره در دو بخش فنی ، تخصصی و آماتور ، مردمی برگزار می‌شود و اساس کار ما در حقیقت پویش مردمی است و می‌خواهیم همه اقشار مردم در این حوزه ورود کنند.

وی عنوان داشت: در این خصوص لازمه اینکار این است که اطلاع رسانی خوب و تبلیغات مناسبی داشته باشیم و جذابیت هایی را ایجاد کنیم تا همه اقشار مردم به صورت حداکثری در این جشنواره شرکت کنند.

اسماعیلی گفت: این جشنواره بسیار مهم بوده و از لحاظ فرهنگی می‌تواند اثرات بسزائی داشته باشد لذا استان قزوین به عنوان میزبان این جشنواره باید بتواند آن را در سطح خوبی برگزار کند

وی در پایان یادآور شد: بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام و همچنین مرکز رسانه‌های دیجیتال نیز در این جشنواره حضور داشته و کمک می کنند ولیکن امیدواریم استان قزوین به عنوان مجری و میزبان این جشنواره، با همراهی و مساعدت همه نهادهای فرهنگی استان نقش ویژه‌ای را ایفا کند.

 
نشست هماهنگی 8-2

۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۱۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.