English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی ارتباط خوبی در فضای مجازی ایجاد کرده است

جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی ارتباط خوبی در فضای مجازی ایجاد کرده است
مشاور فضای مجازی معاونت قرآن و عترت وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: علی رغم اینکه بسیاری از جشنواره ها به دنبال مشارکت سوری هستند جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی و فعالان فضای مجازی برقرار کرده است چرا که اتاق فکر خوبی آن را هدایت می کند.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هفتمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی، حجت الاسلام سید حمید حسینی تصریح کرد: امروز برای این که با نسل جدید ارتباط برقرار کنیم باید به سمت استفاده از فضای مجازی پیش برویم چرا که فضاهای سنتی مانند گذشته مخاطب ندارد.

وی تاکید کرد: اگرچه استفاده از فضای مجازی دارای اهمیت است اما روش کار مهم است، فعالیتی که در حوزه فضای مجازی شکل میگیرد باید با اقتضائات آن تناسب دارد، در بسیاری موارد شاهد هستیم که کاری به اسم فضای مجازی صورت می گیرد اما ارتباط چندانی با این فضا ندارد.

مشاور فضای مجازی معاونت قرآن و عترت وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی تصریح کرد: این جشنواره توانسته است ارتباط خوبی با فضای مجازی برقرار کند علی رغم اینکه بسیاری از جشنواره ها به دنبال مشارکت سوری هستند جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی و فعالان فضای مجازی برقرار کرده است.

وی تاکید کرد: کسی که کاربر فضای مجازی است در معرض هزاران جاذبه دیگر قرار دارد و اگر با او تعامل نداشته باشی و طبق شرایط و نیاز خاص این فضا با او ارتباط نگیری فوراً به سراغ گزینه‌های دیگر می‌رود. ابزارها، متون، شیوه ورود و خروج و بسیاری از مسائل دیگر در این محیط متفاوت است و نمی‌توان صرفاً به دیجیتال کردن محتوا و مطالب سنتی و وارد کردنش به سامانه‌های اینترنتی دل خوش کرد.

حسینی یادآور شد: برخی افراد صرف کسب جوایز جذب جشنواره ها میشوند بنابراین این نوع جشنواره ها اثرگذاری کمی دارند اما جشنواره رضوی تاثیر بلند مدت و خوبی دارد چرا که اتاق فکر خوبی آن را هدایت می کند.

وی بیان کرد: نام امام رضا (ع) برای همه ما ایرانیان جذابیت دارد و مردم به آن علاقه مند هستند، بنابراین می تواند در افزایش مشارکت کنندگان تاثیر بسزایی داشته باشد همانطور که در دوره های پیشین جشنواره شاهد استقبال خوبی بودیم.

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۲۳:۰۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.