English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

فضای مجازی قابلیت بالایی در ترویج فرهنگ رضوی دارد

فضای مجازی قابلیت بالایی در ترویج فرهنگ رضوی دارد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، گفت: فضای مجازی قابلیت‌های فراوانی دارد که باید از این فضا جهت ترویج فرهنگ رضوی استفاده کنیم.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در قزوین، آیین اختتامیه ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی  با حضور آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، محمدرضا بهمنی رئیس مرکز فنآوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلال فیاضی قائم مقام مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا«ع»، اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،درافشانی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین، حجت الاسلام رمضانی مدیرکانون های فرهنگی استان و جمعی از هنرمندان در حسینیه امینی ها برگزار شد.

اکبر اسکندر نژاد در این مراسم تصریح کرد: امام رضا (ع) تنها امامی است که ایران اسلامی این افتخار را دارد که میزبان این حضرت است و از خزائن و سیره این امام رئوف نهایت استفاده را می‌برد.

وی افزود: فضای مجازی فضایی پرظرفیت است که نزد آحاد جامعه قرار دارد و ما به‌عنوان مسئولین فرهنگی تلاش می‌کنیم با سخنرانی و برنامه‌های فرهنگی جذابیت این فضا را کاهش دهیم اما باید از این فضا استفاده کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار کرد: باید تلاش کنیم از این فضا در بخش فرهنگی به‌صورت بهینه استفاده کنیم، برگزاری جشنواره سیره رضوی و برنامه‌های جذاب و نویدبخش مواردی است که می‌توان فرهنگ رضوی را عرضه کرد.

وی بیان کرد: در بخشی از آیتم‌ها توان و رغبت ما کم است و امیدواریم که با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد و موسسه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال بتوانیم در این رشته‌ها هم موفق شویم؛ به اعتقاد ما این رشته قابلیت بالایی برای سیره رضوی دارد که باید موردتوجه قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا، ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی در سه بخش فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال، تولید محتوای دیجیتال و ایده‌های دیجیتال رضوی برگزار شد، که در این جشنواره درمجموع ۱۴۰ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید.

۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.