English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره رضوی منجر به تولید آثار باکیفیت در حوزه دیجیتال می‌شود

جشنواره رضوی منجر به تولید آثار باکیفیت در حوزه دیجیتال می‌شود
رئیس حوزه هنری استان قزوین گفت: جشنواره تولید محتوای رضوی باید منجر به پویایی در بین هنرمندان و درنتیجه تولید آثار باکیفیت شود.

علی هوشمند در گفت‌وگو با واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در قزوین، با اشاره به‌ضرورت برگزاری جشنواره تولید محتوای دیجیتال رضوی تصریح کرد: برگزاری این نوع از جشنواره‌ها به پویایی و تولید آثار ارزشمند و ارزیابی‌شده منجر می‌شود.

وی افزود: جشنواره‌ها باعث ایجاد جریان و پویایی در بین هنرمندان و مخاطبان درنهایت ارتقا سطح آثار می‌شود، در این میان گستره جشنواره، سطح جشنواره، داوران و تنظیم فنی فراخوان جزو عوامل تأثیرگذار است.

رئیس حوزه هنری استان قزوین اظهار کرد: با توجه به فضای امروز جامعه و فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی، وجود شبکه‌های اجتماعی و فضای رسانه‌ای و دیجیتال یکی از ابزار اثرگذار است که می‌توان در بخش‌های مختلف از آن بهره‌برداری کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این حوزه هر چه قدر کارکنیم لازم و اثرگذار است، درواقع در حوزه دیجیتال جای خالی زیادی وجود دارد بنابراین برگزاری این جشنواره‌ها مفید است و می‌تواند گام مؤثری در جهت تولید محتواهای دیجیتال در حوزه رضوی، آیینی، ارزشی و باورهای دینی، ملی و انقلابی باشد.

هوشمند یادآور شد: جشنواره تولید محتوای رضوی نیاز ضروری جامعه است و قطعاً مورد استقبال هنرمندان قرار می‌گیرد؛ بااین‌حال جای کار زیاد است هرچند در این حوزه و رسانه‌های نوین و فضای دیجیتال تولید محتوا انجام‌شده اما نیاز جامعه بیش از این است.

۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۳۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.