English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره تولید محتوای دیجیتال رضوی استفاده هدفمند از فضای مجازی است

جشنواره تولید محتوای دیجیتال رضوی استفاده هدفمند از فضای مجازی است
آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره تولید محتوای دیجیتال رضوی گفت: سلام من را به همه برگزار کنندگان این جشنواره برسانید و از جانب من از آنها تشکر کنید.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در قزوین، اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، پرهیزکاری معاونت فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از کارشناسان و نمایندگان مرکز رسانه های دیجیتال استان قزوین با حضور در دفتر آیت الله العظمی علوی گرگانی در شهر قم دیدار کردند.

آیت الله العظمی علوی گرگانی در این دیدار با بیان برخی از ضرورت های توجه به فضای مجازی گفت: فراگیر شدن اینترنت سبب شده است که امروز بخش قابل توجهی از زندگی بشریت به این بخش به ظاهر مجازی اختصاص پیدا کند و از این رو بسیار خوشحال شدم که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با برگزاری جشنواره ها و مسابقات این چنینی به دنبال محتوا سازی در فضای مجازی است.

وی بیان کرد:امیدواریم که این شرایط فراهم شود که شاید از طریق این جشنواره ها و مسابقات مسیر هدایت در فضای مجازی برای جوانان هموار و فراهم شود.

آیت الله العظمی علوی گرگانی افزود: از برگزاری این جلسه مشتکرم و و آرزوی توفیق برای برگزار کنندگان این جشنواره دارم که با محوریت حضرت رضا(ع) و اهل بیت در پی محتوا سازی در فضای مجازی و ارائه راهکارهایی برای برون رفت از مشکلات ایران در حوزه فضای مجازی هستند.

ایشان در پایان ابراز داشتند: سلام من را به همه برگزار کنندگان این جشنواره برسانید و از جانب من تشکر کنید .

در بخش دیگری از این جلسه نیز اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین نیز به ارائه گزارشاتی از اقدامات صورت گرفته در روند برگزاری جشنواره تولید محتوای دیجیتال رضوی در فضای مجازی پرداخت و به لزوم توجه بیشتر به حوزه تولید درفضای مجازی و محتوای اسلامی مورد تایید در این فضا اشاره کرد.

۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۳۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.