English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جلسه تولید کنندگان نرم افزارهای مذهبی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد قزوین

جلسه تولید کنندگان نرم افزارهای مذهبی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد قزوین
جلسه مشترک مجمع تولید کنندگان نرم افزارهای مذهبی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در قم برگزار شد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در قزوین، جلسه مشترک مجمع تولید کنندگان نرم افزارهای مذهبی با حضور اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و جمعی از معاونین و کارشناسان این اداره کل در شهر قم برگزار شد.

 در این جلسه که با حضور نمایندگانی از شرکت های تولید کننده نرم افزاری ها و شرکت ها و اپلیکشیشن های مذهبی برگزار شد، فعالین این عرصه به بیان دغدغه های خود در این حوزه و بیان پیشنهادات و انتقادات در برگزاری جشنواره تولید محتوای دیجیتال رضوی در فضای مجازی اشاره کردند.

تجاری سازی تولیدات فضای مجازی، فراهم کردن جایزه امکان فروش محصولات در جشنواره و حمایت از ایدهای اجرایی نشده از پیشنهاداتی بود که توسط تولید کننگان محصولات و نرم افزارهای اسلامی ارائه شد.

برپایی نمایشگاه هایی برای معرفی و فروش محصولات و درخواست حمایت های مادی و معنوی از مسئولین برای ادامه فعالیت در این عرصه نیز از سوی فعالین این بخش در جلسه مطرح شد.

اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین نیز در این جلسه با اشاره به  اهمیت و ضرورت برگزاری این جشنواره بیان کرد: در حال حاضر نسبت تولیدات محتوای عمومی در فضای مجازی در مقایسه با تولیدات هدفمند و اسلامی بسیار ناچیز است و امیدواریم برگزاری این جشنواره زمینه را برای نگاه دوباره و جهت دهی به تولیدات در این فضا فراهک کند.

وی گفت: برگزار ی این جشنواره اگرچه در ابعاد گسترده خود میتواند در این مسئله تاثیر گذار باشد ولی بدون کمک و همراهی تولید کنندگان محتوا در این فضا قطعا راه به جایی نخواهد برد و انگیزه و همت تولید کنندگان در این عرصه مهم ترین اصل برای برگزاری هرچه بهتر آن است.

در پایان این جلسه پورایمانی مدیرمرکز دیجیتال قزوین نیز به تشریح جشنواره تولید محتوای دیجیتال رضوی در فضای مجازی اشاره کرد و در خصوص جشنواره فراخوان و محورهای آن به علاقمندان پاسخ داد.

۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.