English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

برگزاری دومین نشست اتاق فکر ششمین جشنواره تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی

برگزاری دومین نشست اتاق فکر ششمین جشنواره تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی
دومین نشست اتاق فکر ششمین جشنواره تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی در دفتر معاونت فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد.

دومین نشست اتاق ششمین جشنواره تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی در دفتر معاونت فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد.
به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در قزوین، دومین نشست اتاق فکر ششمین جشنواره تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی با حضور اعضای ستاد اجرایی شهریار پرهیزکاری معاون فرهنگی و هنری اداره کل و نماینده بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) در استان،  علی‌اکبر لالوئیان مسئول دبیرخانه جشنواره، سعید پورایمانی، احسان میرشجاعی، زهرا میرزایی راد و اعظم خوئینی در محل دفتر معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد.
در ابتدای جلسه که با تلاوتی آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد، شهریار پرهیزکاری ضمن خیرمقدم به مهمانان هدف از تشکیل جلسه را برنامه‌ریزی بهتر در جهت روند رو به رشد جشنواره در مراحل مختلف نظیر ارسال آثار، نحوه برگزاری مراسم اختتامیه، ارتباط با نهادها و مراکز فرهنگی دیجیتالی عنوان کرد.
در ادامه هریک از اعضای ستاد نسبت به موارد مطروحه نظرات و پیشنهادهایی را مطرح نمودند و درنهایت موارد ذیل به تصویب رسید.
مصوبات این جلسه به شرح ذیل است:
1- نظر به مصوبه قبلی که با حضور دبیر تخصصی جشنواره و نماینده بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) تشکیل شد مبنی بر درج آیتم‌های جدید در فراخوان مانند عکس دل نوشته، بنر دیجیتالی، فیلم و کلیپ‌های مربوط به ائمه اطهار و امام رضا (ع) با توجه به نزدیک بودن اربعین حسینی و حضور هزاران نفر از عاشقان اهل‌بیت در این رویداد فرهنگی مذهبی مقرر شد دبیرخانه جشنواره اقدام به تدوین فراخوان در فضای مجازی (اینستاگرام) با عنوان # از_توس_تا_نینوا را نموده و به تعداد زیاد اقدام به چاپ این فراخوان نماید و در بین زوار این رویداد توزیع گردد تا زوار در این برنامه شرکت نمایند.
2- مقرر شد آقای میرشجاعی و سرکار خانم میرزایی راد نسبت به تدوین فراخوان اقدام و به دبیرخانه تحویل نمایند تا نسبت به چاپ آن‌ها اقدام شود.
3- مقرر شد آقای پورایمانی نسبت به دریافت فراخوان‌های چاپ‌شده در تاریخ 16/7/1397 اقدام و با هماهنگی با ستاد پیاده‌روی اربعین استان در بین زوار این برنامه توزیع نمایند.
4- مقرر شد با توجه کمبود اعتبارات مالی آقای پورایمانی نسبت به جذب اسپانسر در جهت برگزاری جشنواره اقدام و پس از تأیید لوگوی اسپانسر را جهت درج در پوستر جشنواره به دبیرخانه ارسال نمایند.
5- مقرر شد طبق برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده در جلسه قبلی یک جلسه با مجتمع تولیدکنندگان نرم‌افزارهای مذهبی در استان قم برنامه‌ریزی گردد که روز سه‌شنبه مورخ 18/7/1397 به‌عنوان روز مقرر مشخص شد و آقای پورایمانی هماهنگی لازم در این خصوص را به عمل آورند.
6- مقرر شد با توجه به نزدیک شدن مراسم اختتامیه نسبت به چاپ پوستر جشنواره و ارسال به مراکز وادارات و نهادهای فرهنگی مذهبی اقدام لازم توسط دبیرخانه صورت گیرد.
7- مقرر شد آقای پورایمانی در راستای تبلیغ فراخوان جشنواره به‌ویژه فراخوان مسابقه فرهنگی # از_توس_تا_نینوا یک جلسه‌ای با ستاد اربعین استان برنامه‌ریزی نمایند و روز شنبه به اداره کل اطلاع دهند.

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.