English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: تولیدکنندگان دیجیتال در حوزه فرهنگ رضوی ورود پیدا کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: تولیدکنندگان دیجیتال در حوزه فرهنگ رضوی ورود پیدا کنند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: ورود کارشناسان و متخصصان حوزه دیجیتال به منظور تولید محتوا براساس آموزه‌های رضوی ضرورت دارد.
اکبر اسکندری‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با اشاره به برگزاری ششمین جشنواره سراسری تولید محتوای رضوی در فضای مجازی تصریح کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های مدیران فرهنگی نظام تولید محتوا برای فضای مجازی مطابق با فرهنگ و آیین کشورمان است.

وی افزود: با توجه به گستردگی تولیدات فضای مجازی اگر برای این فضای محتوای مناسب تولید نکنیم رفتاری منفعلانه خواهیم داشت و مصرف کننده تولیدات بیگانگان خواهیم بود، بنابراین با این نگاه و به دلیل ضرورت فعالیت در این حوزه به سمت برگزاری جشنواره تولید محتوای دیجیتال حرکت کردیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین اظهار کرد: در بخش آموزه‌های رضوی پتانسیل و ذخایر ارزشمندی داریم که می‌توان از این ظرفیت‌ها در جهت تولید محتوا استفاده کرد، از طرف دیگر با توجه به آیتم‌های متنوعی که در حوزه فضای مجازی وجود دارد می‌توان متناسب با آموزه‌های رضوی محتواهای قابل قبول و قابل مصرفی تولید کنیم.

وی افزود: این یکی از مهم‌ترین رسالت‌ها و هدف فرهنگی است که ما داریم چرا که در حال حاضر محتوای موجود کافی نیست و باید گام‌های گسترده‌ای در این فضا برداشت.

اسکندری‌نژاد یادآور شد: در این راستا تولیدکنندگان حوزه‌های دیجیتال باید از ما حمایت کنند همانطور که در فراخوان جشنواره آمده است از آثار قابل توجه تقدیر می‌کنیم در این میان کارشناسان فن و متخصصان با تولید محتوای مناسب باید ما را یاری کنند و در عرصه تولید محتوای دیجیتال براساس آموزه‌های رضوی ورود پیدا کنند.
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.