English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: گفتمان سازی در حوزه رضوی با تولید محتوا در فضای مجازی امکان پذیر است

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: گفتمان سازی در حوزه رضوی با تولید محتوا در فضای مجازی امکان پذیر است
دبیر تخصصی جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی در قزوین گفت: امروزه گفتمان سازی در بستر فضای مجازی انجام می شود که میتوان از این ظرفیت در حوزه رضوی بهره برد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، محمد صادق افراسیابی معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست تخصصی دبیرخانه ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای فضای مجازی که با حضور مسئولین استانی و کشوری برگزار شد، بیان کرد: امروز ما در فضای مجازی با محتوا رو به رو هستیم، کسی در فضای مجازی برنده است که با محتوای برتر حضور داشته است.

افراسیابی گفت: جشنواره تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی به منظور شناسایی تولیدات برتر در فضای مجازی و هر نوع محتوای تولیدی از سوی مردم برنامه ریزی شده است.

وی عنوان کرد: مخاطب عام باید بتواند به راحتی وارد جشنواره ما بشود و تجربیات شخصی و تولیدات شخصی خود در فضای مجازی را با موضوع رضوی با دبیرخانه جشنواره به اشتراک و داوری بگذارد.

دبیر تخصصی جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی اظهار داشت: انتظار ما این است که در تولیدات محتوا در فضای مجازی به نگاه ویژه و سیره زندگی امام رضا(ع) توجه خاص شود، مذاکرات ایشان با مامون، سبک خاص زندگی ایشان، نحوه برخورد ایشان با مشکلات و ... میتواند از موضوعاتی باشد که در این جشنواره به آن توجه جدی شود.

 
نشست 97 04

 

افراسیابی بیان کرد: در حال حاضر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص برگزاری این جشنواره میتواند بر میزان شرکت کنندگان تاثیر چشم گیری داشته باشد چرا که فراگیری فضای مجازی و تولیدات محتوای گوناگون در این فضا این ظرفیت عظیم را برای گفتمان سازی در حوزه امام رضا(ع) فراهم کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مخاطب عامه باید در جریان برگزاری این جشنواره با جزئیات و بخش های مختلف قابل ارسال آثار قرار گیرد و به طور مشخص بداند که چه تولیداتی را میتواند در این جشنواره ارسال نماید.

دبیر تخصصی جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی گفت: این جشنواره باید بهانه ای برای گفتمان سازی در حوزه رضوی باشد از این رو باید محورهای جشنواره به خوبی برای مخاطبین بیان و عرضه گردد.

افراسیابی بیان کرد: ما باید برند سازی و تبلیغات در حوزه کانال ها و شبکه های پرطرفدار فضای مجازی را خوب شناسایی و اجرایی کنیم، چرا که قدرت امروز و بیشترین میزان تولید محتوا در دنیای امروز در فضای مجازی در حال وقوع است و باید تلاش کنیم تا برندهای برتر دراین حوزه به مردم شناسایی شوند.

وی تصریح کرد: امروز متاسفانه در سطح مدیران کشور نیز سواد رسانه ای به صورت حرفه ای وجود ندارد ولی ما آمادگی کامل داریم تا این سواد و این دانش را به این افراد و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ارائه کنیم.

۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.