English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مدیر حوزه‌های علمیه برادران قزوین مطرح کرد: لزوم ترویج فرهنگ رضوی در جامعه

مدیر حوزه‌های علمیه برادران قزوین مطرح کرد: لزوم ترویج فرهنگ رضوی در جامعه
مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان قزوین گفت: عمل به سیره امام رضا(ع) موجب ترویج فرهنگ رضوی در جامعه می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدموسی ابراهیمی در گفت‌وگو با ستاد خبری و اطلاع‌رسانی دهمین جشنواره نمایشنامه نویسی رضوی قزوین، اظهار داشت: امروز اشاعه فرهنگ رضوی بین نسل نوجوان و جوان جامعه بیش از گذشته احساس می‌شود و باید در این زمینه ما از تمام ابزارها استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ رضوی باید در بین اقشار جامعه نهادینه شود، عنوان کرد: ائمه معصومین(ع) الگوهای جامعه اسلامی هستند و همواره مسلمانان باید در مسیر آن بزرگواران حرکت کرده و راه و روش ائمه معصومین(ع) را دنبال کنند.

مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان قزوین با اشاره به نقش روحانیون در اشاعه و ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی در جامعه، تصریح کرد: در این زمینه طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه نقش بسیار تأثیرگذاری دارند و باید سیره و زندگی امام رضا(ع) را برای مردم تبیین کنند.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: مسلمانان باید با تأسی از منش و رفتار حضرت امام رضا (ع) درس فداکاری، وفاداری، از خود گذشتگی، شجاعت، شهامت و صداقت بیاموزند.

مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان قزوین با تأکید بر اینکه باید شاخص‌های زندگی امام رضا(ع) سرلوحه کارهای مومنان قرار گیرد، گفت: عمل به سیره امام رضا(ع) موجب ترویج فرهنگ رضوی در جامعه می‌شود.

۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.