English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

هرمزگان میزبان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی

هرمزگان میزبان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی
دبیر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی از برگزاری این جشنواره در بندرعباس همزمان با دهه کرامت خبر داد. به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، علیرضا درویش نژاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان و دبیر جشنواره تأتر کودک و نوجوان رضوی، اظهار کرد: اتاق فکر این جشنواره تشکیل شده و جلساتی نیز تاکنون در این باره برگزار شده است.
وی با بیان اینکه دست اندرکاران جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی بدنبال نگاههای خلاقانه در این جشنواره و دوری از کلیشه ها هستند، گفت: تمام تلاشمان آنست که از این بستر در جهت آشنایی کودک و نوجوانان با مبانی فکری و سیره زندگی حضرت رضا(ع) بهره گیریم.
درویش نژاد تصریح کرد: نگاه پژوهشی محور به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی و سفارش تولید اثر هنری و تشکیل کارگروهی مشترک متشکل از گروه های هنری مختلف و تبادل تجربه و نظر می تواند در کیفی سازی این جشنواره تاثیر بسزایی داشته باشد.
وی افزود: در سالهای گذشته تئاترهای جشنواره در طول 3 الی 4 روز نمایش عمومی داشت که استقبال علاقمندان موجب شد در این دوره با برنامه ریزی، مدت زمان بیشتری را برای استفاده علاقمندان از تئاترهای رضوی فراهم کنیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان تاکید کرد: 11 گروه تئاتر شرکت کننده در این جشنواره، در مدت یک ماه در بندرعباس به اجرای نمایش  خواهند پرداخت.
دبیر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی از تشکیل اتاق فکر این جشنواره خبر داد و گفت: اعضای این اتاق فکر از اساتید دانشگاه و متخصصان علوم تربیتی در حوزه کودک و نوجوان هستند و تاکنون دو جلسه این اتاق تشکیل شده است.
یادآوری می شود؛ نهمین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان رضوی از سری برنامه های سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) همزمان با ایام دهه کرامت به میزبانی استان هرمزگان برگزار خواهد شد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.