English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

سید جواد جعفری خبر داد:انتخاب 8 برنامه برتر سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)/آغاز به کار کمیته انتخاب برنامه های برتر

سید جواد جعفری خبر داد:انتخاب 8 برنامه برتر سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)/آغاز به کار کمیته انتخاب برنامه های برتر
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از انتخاب 8 برنامه موضوعی برتر در سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد و گفت: براساس ضوابط شیوه نامه انتخاب 8 برنامه برتر، این استان ها انتخاب و تجلیل می شوند. به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، سید جواد جعفری، با اشاره به اینکه به منظور فراهم شدن زمینه های موفقیت هر چه بیشتر دستگاه ها و نهادهای برگزار کننده جشنواره امام رضا(ع) کمیته برنامه ریزی این جشنواره شیوه نامه انتخاب برنامه موضوعی برتر را تنظیم و تبیین کرده اند، افزود: شناسایی بهترین فعالیت ها و قدردانی از همت والای برگزار کنندگان، ایجاد زمینه، پویایی، نوآوری و شادابی فرهنگی در اجرای برنامه ها و ضابط مند نمودن انتخاب برترین فعالیت در برنامه های موضوعی از جمله اهداف انتخاب است.
وی افزود: کمیته انتخاب استان های برتر که مسئولیت بررسی مستندات، امتیازدهی و انتخاب برنامه موضوعی برتر را به عهده دارد و اعضای آن به پیشنهاد مسئول امور استان های بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و تصویب مدیرعامل بنیاد انتخاب می شوند؛ در بنیاد بین المللی امام رضا(ع) کار خود را آغاز کرده است.
جعفری خاطرنشان کرد: شیوه نامه انتخاب برنامه های موضوعی برتر، قبل از آغاز روند برگزاری جشنواره سیزدهم به استان ها و سازمان های ذیربط جهت آشنایی با شاخصه های ارزیابی ارسال شده است تا استانها در جریان ضوابط این انتخاب قرار بگیرند.
جعفری زمان اعلام نتایج بررسی و ارزیابی کمیته انتخاب برنامه های برتر را حداکثر دو ماه پس از مراسم اختتامییه جشنواره اعلام کرد و افزود: بررسی کاربرگ های ارزشیابی ناظران تخصصی و عمومی و فرم های نظرسنجی که از طریق واحدهای ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استان ها تکمیل شده است، اعلام نتایج داوری هر سال حداکثر دو ماه پس از مراسم اختتامییه جشنواره، ارائه گزارش نهایی داوری انتخاب برنامه های موضوعی برتر به مدیرعامل بنیاد به همراه مدارک کامل و مستندات و پیشنهاد نوع و میزان جوائز و هدایای برگزیدگان از جمله وظایف کمیته انتخاب برنامه موضوعی برتر است.
وی ادامه داد: کمیته بعد از دریافت گزارش ناظران و فرم های نظرسنجی و بررسی مستندات، 8 برنامه را که بالاترین نمره را احراز نموده است به عنوان برنامه های موضوعی برتر معرفی می کند که سقف امتیازات 100 می باشد.
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) تصریح کرد: مراسم تقدیر از برنامه های موضوعی برتر پس از تایید هیات مدیره بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،برگزار خواهد شد.
یادآوری می شود؛ شیوه نامه انتخاب برنامه موضوعی برترسیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، برای تمامی استان های کشور ارسال شده است و این انتخاب بر اساس ضوابط و مقررات آن صورت می گیرد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.