English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

رییس دانشگاه بیرجند:جشنواره شعر و مشاعره رضوی موهبت خداوندی برای دانشگاه بیرجند است

رییس دانشگاه بیرجند:جشنواره شعر و مشاعره رضوی موهبت خداوندی برای دانشگاه بیرجند است
ییس دانشگاه بیرجند در آیین افتتاحیه جشنواره مشاعره رضوی که صبح چهارشنبه در محل تالار ولایت دانشگاه بیرجند آغاز شد،با تبریک اعیاد شعبانیه توفیق برگزاری جشنواره شعر و مشاعره رضوی را نعمت و موهبت خداوندی برای دانشگاه بیرجند خواند .

روابط عمومی دانشگاه بیرجند گزارش داد:دکتر خلیل خلیلی در این مراسم  اظهار داشت:در چهلمین سال فعالیت آمورشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند به نمایندگی از خانواده 14 هزار نفری این دانشگاه این مناسبت فرخنده را به فال نیک می گیریم و حضور شرکت کنندگان از سراسر کشور را در این جشنواره گرامی می داریم.
وی سپس با اشاره به حضور بیش از 13 هزار دانشجو، 350 عضو هیآت علمی از آنان به عنوان سرمایه های دانشگاه و جامعه یاد کرد.
در ادامه این مراسم، دکتر ابراهیم محمدی دبیر علمی همایش طی گزارشی از روند برگزاری جشنواره تعداد آثار رسیده به دبیرخانه را 300 اثر و متقاضیان بخش مشاعره را 60 نفر اعلام کرد که پس از داوری 15 اثر در کتابچه جشنواره به چاپ رسیده است و بخش پایانی مشاعره نیزبا حضور6 نفر از برگزیدگان جشنواره برگزار می شود.
سخنرانی علمی درباره شعر آیینی، سخنرانی امام جمعه بیرجند، ارائه اشعار شاعران برگزیده، میزگرد علمی با حضور استادان شعر و ادبیات آیینی، مسابقه مشاعره و قرائت بیانیه داوران جشنواره و اهدای جوایز برگزیدگان از دیگر برنامه های سیزدهمین جشنواره شعر و مشاعره رضوی است.


۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۴۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.