English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

پنجمین جشنواره سراسری رسانه های دیجیتال رضوی

از مجموعه برنامه های جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)

پوستر


پوستر اختتامیه پنجمین

آثار و اسامی برگزیدگان

 

بخش تارنماهای اینترنتی و رسانه برخط

مقام

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

اول

پایگاه اینترنتی یا ضامن آهو

میثم طاهری

http://www.zamene-aho.ir

دوم

پایگاه اینترنتی آرمانشهر رضوی

حمید  رابعی

http://www.waiting.ir

سوم

پایگاه اینترنتی صدای معصومین(ع)

سید امید داعی نیاکی

http://sedamasumin.mihanblog.com

 

بخش نرم افزارها

مقام

نام اثر

موسسه/شخص

رتبه دوم

کتابخانه ثامن الائمه(شهر قم)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

رتبه دوم

گل غریب (زهره الغریبه) دختر گلها

موسسه فرهنگی وهنری ریحان

رتبه سوم

در حریم طوس(شهر قم)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

شایسته تقدیر

جامع الرضا(استان لرستان)

حجت نورمحمدی

شایسته تقدیر

خورشید شرق(شهر قم)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

 

بخش فعالیت های فرهنگی و تولید محتوای دیجیتال

مقام

نام اثر

موسسه/شخص

شایسته تقدیر

کانال تلگرامی رار

احمد فیاض انوشی

 

چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی

از مجموعه برنامه های جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)

پوستر

پوستر دیجیتال رضوی1

آثار و اسامی برگزیدگان

 

بخش تارنماهای اینترنتی و رسانه برخط

مقام

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

اول

پایگاه احادیث نور-جامع الاحادیث

مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور(

www.noorhadith.ir

دوم

آستان مقدس امامزاده حسین بن علی بن موسی الرضا(ع) قزوین

آستان مقدس امامزاده حسین

www.ebn-reza.com

سوم

دانشنامه مشهد الرضا

محمد رضا ملازاده

mashhadenc.ir

 

بخش نرم افزارهای چند رسانه ای

مقام

نام اثر

موسسه/شخص

اول

هیچ اثری شایسته دریافت مقام نشد

دوم

هیچ اثری شایسته دریافت مقام نشد

سوم

کتابخانه تخصصی امام رضا (نور)

مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)

گل غریب

موسسه فرهنگی هنری ریحان

 

بخش نرم افزارهای همراه و هوشمند

مقام

نام اثر

موسسه/شخص

شایسته تقدیر

خورشید شرق

مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)/

سیدمحمدجوادحسینی

سومین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی

از مجموعه برنامه های جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)

پوستر

 

آثار و اسامی برگزیدگان

بخش وبلاگ ها و صفحات

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

نشان

کبوتر حرم

احمد عبداله‌زاده مهنه

http://pigeonofharam.parsiblog.com

سرامد

دومین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی

از مجموعه برنامه های جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)

پوستر

 


آثار و اسامی برگزیدگان

بخش پایگاه های اینترنتی

کد

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

نشان

60797

پایگاه اینترنتی در حریم طوس

سیدمحمدجواد حسینی

toos.valiasr-aj.com

سرامد

بخش وبلاگ ها و صفحات

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

نشان

وبلاگ امام رضا(ع)

امیرحسین مهدی پور

Reza-janam.blogfa.com

سرامد

بخش نرم افزار

تولید نرم افزار رسانه ای فرهنگی رضوی

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

نشان

نرم افزار خورشید مشرق

مصطفی ملابابازاده

سرامد

4- تلفن همراه رضوی

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

نشان

نرم افزار تلفن همراه مشهد رویداد

صادق جبلی

لوح تقدیر

5- پویا نمایی

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

نشان

علامه طبرسی

روح اله سعادتمند

سرامد





 

اولین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی

از مجموعه برنامه های جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)

پوستر

اولین پوستر دیجیتال رضوی

آثار و اسامی برگزیدگان

بخش پایگاه های اینترنتی

1. بهترین پورتال رضوی

کد

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

نشان

60716

پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی

آستان قدس رضوی

Aqr.ir

سیمین

2. بهترین رسانه کاربر محور رضوی

کد

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

نشان

60797

شبکه اجتماعی غریب خراسان

آرمان سپهر

Gharib-toos.ir

برتر

3. بهترین پایگاه اینترنتی فرهنگ، هنر و ادبیات رضوی

کد

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

نشان

61052

دوهفته نامه الکترونیکی باب الجواد «علیه السلام»

زهرا  باقری

Baboljavad.com

برتر

4. بهترین پایگاه خدمات اینترنتی رضوی

کد

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

نشان

هیچ اثری شایسته دریافت نشان نشد

5. بهترین پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی رضوی

کد

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

نشان

62251

رضوینا

روح ا... گل محمدی

Razavina.ir

برتر

بخش وبلاگ ها و صفحات

1. بهترین وبلاگ رضوی

هیچ اثری شایسته دریافت نشان نشد

2. بهترین قالب صفحه‌ی رضوی(Page)(تالیفی)

کد

نام اثر

موسسه/شخص

آدرس

نشان

60531

وب سایت یا ضامن آهو

میثم طاهری

Zamene-aho.ir

برتر

3. بهترین نوشتار علمی رضوی (تالیفی)

هیچ اثری شایسته دریافت نشان نشد

4. بهترین نوشتار ادبی رضوی (تالیفی)

کد

نام اثر

موسسه/ شخص

آدرس

نشان

60226

کبوتر حرم

زینب اسدی

Kabutar-haram.blogfa.com

برتر

5. نشر ادبیات رضوی ( تالیفی )

هیچ اثری شایسته دریافت نشان نشد

6. بهترین ویدئو کست (ودکست)(تالیفی)

هیچ اثری شایسته دریافت نشان نشد

7. بهترین پادکست (رادیو اینترنتی) (Podcast)(تالیفی)

هیچ اثری شایسته دریافت نشان نشد

8. بهترین فتو وبلاگ رضوی

هیچ اثری شایسته دریافت نشان نشد










 

 

تولید نرم افزار رسانه ای فرهنگی رضوی

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

نشان

خواهر خورشید، برادر ماه

موسسه آسمانه نقش فردا

برتر

آفتاب مهتاب

موسسه فرهنگی هنری منهاج الهدی

برتر

3-تولید بازی رایانه ای رضوی

مسیر زندگی

احسان سلیمانی ساردو

برتر

4- تلفن همراه رضوی

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

نشان

شمس هشت

سوشیانت سیستم شیراز

سیمین

5- هنرهای دیجیتال رضوی

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

نشان

اسماء الحسنی

زکیه رضایی

برتر





 

 

نهمین جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی رضوی

از مجموعه برنامه های دوازدهمین

جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)

پوستر

پوستر نهمین دوره  

آثار و اسامی برگزیدگان

بخش کودک و نوجوان:

هیات داوران در این بخش برای رتبه اول انتخابی نداشت.

رتبه دوم: نمایشنامه"بزبزی و جنگل صنوبر"به نویسندگی آقای موسی هدایتی از استان کردستان

رتبه سوم: نمایشنامه" طلاخاتون و راز هفت کبوتر" به نویسندگی آقای مهدی ملکی از استان تهران

بخش نمایشنامه صحنه ای:

هیات‌داوران در این بخش از تعداد8نمایش کاندید کسب رتبه با عناوین:1- نمایشنامه " پابرهنه در بهشت" به نویسندگی آقای وحید دوریشی 2- نمایشنامه "واقعه خوانی سی ام صفر سال203"به نویسندگی آقای فرهاد ارشاد3 - نمایشنامه"جدا مانده" به نویسندگی آقای مهدی صالحیار 4- نمایشنامه" کیفر"به نویسندگی خانم مرجان موسی نژاد 5- نمایشنامه "مسافرخانه ای در نزدیکی بهشت" به نویسندگی آقای غلامرضا یوسفی 6-نمایشنامه" کانال فرشته"به نویسندگی آقای هاشم پورمحمدی7- نمایشنامه "کباب سلطانی" به نویسندگی آقای علیرضا ناسوتی 8- نمایشنامه "سفر دوم" به نویسندگی خانم عطیه شفیعیان پس از بررسی های لازم نمایشنامه های ذیل به عنوان برگزیده اعلام می گردد.

رتبه اول: نمایشنامه "کیفر " به نویسندگی خانم مرجان موسی نژاد از استان گیلان

رتبه دوم: نمایشنامه " کباب سلطانی" به نویسندگی آقای علیرضا ناسوتی از استان تهران

رتبه سوم: نمایشنامه " واقعه خوانی سی ام صفرسال203" به نویسندگی آقای فرهاد ارشاد از استان فارس

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.